Dušai 2018-06-26T20:44:11+00:00

Project Description

DUŠAI

Dušo kabina pagaminta pagal GRP technologiją, tinka statybiniams nameliams, mobiliems būstams, kemperiams, visuomeninės ir panašios paskirties patalpoms. Dušai montuojami ten, kur sienos neatsparios vandeniui ar nėra apdailos ar patalpose, kur žiemą nešildoma. Montuojant, nuotekų vamzdį nebūtina leisti pro grindis.

Kabina pagaminta iš vientisos medžiagos, padas kartu su sienelėmis, todėl yra absoliučiai sandari. Statoma ant reguliuojamo aukščio kojų ir tvirtinama medvarščiais ar kniedėmis prie grindų ir sienos. Į kabiną montuojamas trapas, valomas iš viršaus, maišytuvas, dušo laikikliai, įvairios lentynėlės. Kabinos matmenys 750x850x2200. Yra dedami D90 sifonai.

DUŠŲ KABINŲ TIPAI:

  • Kampinė dušo kabina

  • Stačiakampė dušo kabina

VANDENS IR KANALIZACIJOS PAJUNGIMAS

Paprastai maišytuvas, dušo rankena tvirtinami į dušo kabiną, toje vietoje, kur yra sienelės pastiprinimai.
Standartinės vietos nurodytos schemoje. Jeigu norite tvirtinti kitoje, ne standartinėje vietoje, tai reikia nurodyti užsakant. Dušas turi greito išleidimo D90 sifoną. Kadangi dušo padas pakeltas nuo žemės, tai kanalizacijos ir vandens vamzdžiai nebūtinai turi būti po grindimis ar sienoje. Kad patogiau prieiti prie sifono, priekinėje dušo dalyje yra platus aptarnavimo dangtelis.

Stačiakampė dušo kabina
Dušo sifonas

MONTAVIMAS

Kabina turi reguliuojamo aukščio kojas, tvirtinama per visą perimetrą medvarščiais ar kniedėmis prie grindų ir sienos.

Dušo kojos
Dušai

PRIEŽIŪRA IR APTARNAVIMAS

Dušo kabinos paviršius yra neteplus, atsparus, higieniškas, todėl nereikalauja ypatingos priežiūros. Paviršius valomas tomis pačiomis priemonėmis, kaip ir akrilinės vonios. Negalima naudoti abrazyvinių valiklių. Jeigu paviršius susibraižė, galima nupoliruoti minkštu medvilniniu skudurėliu ir poliravimo pasta. Dušo sifonas sukonstruotas taip, kad gali būti lengvai išvalomas iš viršaus.

Dušo montavimas

Kartais tenka prieiti prie kanalizacijos sifono iš išorės. Tam atvejui dušo kabinos priekinėje sienelėje yra apžiūros landa, uždaryta dangteliu. Dangtelis pritvirtintas medsraigčiais, todėl jį nesunku nuimti. Didelių matmenų apžiūros landa leidžia lengvai atlikti santechninius darbus.

Dušo montavimas

VISA PRODUKCIJA